O nás

Krátké představení společnosti

O nás

Vítejte. Dovolte, abychom se v krátkosti představili.

Naše zázemí se nachází v Uherském Hradišti a v Kroměříži. Jsme flexibilní, díky čemuž jsme schopni poskytovat služby v oblasti dopravního značení prakticky po celé České i Slovenské republice. Jednou z našich zásad a priorit je dělat práci s nadšením, vášní a láskou. Díky tomu jsou naše výsledky na profesionální úrovni kvality a jakosti, což se velmi pozitivně odráží na spokojenosti zákazníků. To dokazuje i fakt, že jsme po dobu našeho působení navázali stálou spolupráci jak se subjekty ze soukromého, tak i veřejného sektoru a zákazníci nás opakovaně oslovují s realizacemi dalších projektů.    

Jsme dynamicky se rozvíjející společnost pružně reagující na požadavky a přání zákazníků. Velká část investic směřuje do strojního vybavení, abychom byli schopni nabízet a poskytovat služby dle přání stávajících i budoucích zákazníků. Například disponujeme ručním strojem na vodorovné dopravní značení poháněné elektrickou energií z akumulátoru, který je vhodný na práce prováděné v uzavřených či podzemních prostorech nebo tam, kde je třeba brát ohled na úroveň hlučnosti. Pokud si budete přát vyrobit dopravní značku "na míru" k jubileu, určitě to nebude problém.

Pracujeme s těmi nejkvalitnějšími, certifikovanými a v praxi osvědčenými hmotami. 

Pokud Vás naše krátké představení zaujalo, tak neváhejte, a zkuste část svého projektu týkající se dopravního značení realizovat ve spolupráci s námi. Určitě Vás nezklameme.